Nadpis

 

img
Naše křovinořezy jsou konstruovány podle stejných ergonomických standardů jako profesionální křovinořezy a jsou roděleny do několika různých kategorií , to znamená, že práce s nimi je pohodlná, méně namáhavá a díky vysokému výkonu i rychle hotová. Všechny modely jsou lehké, pevné, dobře vyvážené a vybavené mnoha praktickými funkcemi jako motorem X-Torq, který snižuje množství škodlivých výfukových plynů, možnost použití Balance XT™, neboli ergonomických popruhů s širokou opěrkou na zádech nebo automatické vracení STOP vypínače do pohotovostní polohy.

Ceny od: 9 990,-

 
 

Výkonné a dobře vyvážené lesní křovinořezy, se kterými je časově i fyzicky náročná údržba lesního porostu méně namáhavá. Naše lesní křovinořezy se vyznačují rychlou akcelerací v kombinaci se skvělou ergonomií. Motor je konstruován tak, aby poskytoval maximální výkon, avšak s nízkými vibracemi a nízkou spotřebou paliva.

Výkonné univerzální vyžínače s dlouhou životností, které vám pomohou udržovat pěkný vzhled vaší zahrady. Díky nízké hmotnosti jsou tyto stroje mimořádně flexibilní. Nízkou hladinu hluku ocení zejména obyvatele v hustě obydlených oblastech.

Ceny od: 4 290,-

img