Nadpis

 

img
Sekání trávy může být obtížné a časově náročné, zejména pokud je trávník rozlehlý nebo pokud jsou na cestě četné překážky, proto Vám nabízíme naše ridery a traktory.

Ridery Husqvarna s kloubovým řízením a žacím ústrojím zavěšeným vpředu nabízí vynikající ovladatelnost, pohodlí a účinnost, takže sekání je mimořádně efektivní. Naše nejmodernější ridery jsou vynikající volbou pro vlastníky větších pozemků, sportovní kluby a hotely. Navíc tyto univerzální stroje lze díky široké nabídce příslušenství, jako jsou cepákové žací ústrojí, zametací kartáč, sněhová fréza a přívěsný vozík používat po celý rok.

Ceny od: 69 990,-

 
 

Traktory Husqvarna jsou ideální k efektivní péči o trávníky a různé úkoly na Vašem pozemku, vhodné jsou jak pro majitelé domů s menšími zahradamy tak i pro náročné majitele domů. Při použití traktoru na sekání trávníku si můžete vybrat mezi třemi způsoby sekání-sběr, BioClip a volný výhoz. Traktory Husqvarna lze také vybavit přívěsnými vozíky, rozmetadly, sněhovými frézami a dalším příslušenstvím.

Ceny od: 49 990,-

Naše sekací stroje ZTH dosahují vysokého výkonu díky širokému žacímu ústrojí, vysoké rychlosti sekání a schopnosti otočit se kolem své vlastní osy. Systém řízení s nulovým poloměrem otáčení je dokonalý, co se týče manévrovatelnosti, proto za naším sekacím strojem nezůstávají neposekaná místa.

img